Özgün ve Modern Web Tasarım

Sizlere özel web tasarım ile işletmenizi kurumsallaştırıyor ve hayallerinizdeki o siteyi inşaa ediyoruz. Web tasarımlarımız tamamen siz değerli müşterilerimizin istediği şekilde dizayn ediliyor ve tüm cihazlara mobil uyumlu şekilde responsive olarak tasarlanıyor.

Bebu Web olarak, Web Tasarlama hizmetimizi kullanıcıların isteğine göre özel olarak hazırlıyoruz ve kısa sürede teslim ediyoruz. Bununla birlikte Google SEO Optimizasyonu ve indexlenme işlemlerini gerçekleştiriyor, kısa sürede trafiği arttıracak şekilde çalışmalar sürdürüyoruz.

Kurumsal
Web Tasarım

Kurumsal bir web site açmak istiyor ve işletmenizi kurumsallaştırma yolunda en önemli adımı atmak istiyorsanız, web tasarımınız da kurumsal olmak zorundadır. Sizi ve işletmenizi yansıtacak tasarım demolarını hazırlıyor ve sizlere özel sunuyoruz. Önce işletmenizi tanıyor ve sonrasında hazırladığımız demolarla sizinle fikir alışverişi yaparak tasarımınızı tamamen sizin özel isteğinize göre hazırlıyoruz. 

Hazır Web Site tasarımlarını her müşterimize aynı şekilde sunmak yerine, müşterilerimize değer veriyor ve birlikte hareket etmekten mutluluk duyuyoruz. Her müşterimizle teknik ekibimiz 7/24 ayrı ayrı ilgileniyor ve bünyemizdeki referanslarımızı her zaman Bebu Web’den memnun kalmasını sağlıyoruz.

Mobil Uyumlu
Responsive Tasarım

Gelişen teknoloji çağına ayak uyduruyoruz. Çağımızın insanları telefon ve tablet gibi mobil cihazlara yöneliyor. Tüm web sitelerimiz her zaman her cihaza, responsive olarak uyumlu oluyor. Responsive mobil uyumlu web sitelerimizi dilediğiniz her platformda hiçbir sıkıntı olmadan tam işlevselliğiyle özel tasarlıyoruz.

Mobil cihazlara ayrı görseller, ayrı fontlar, ayrı logolar kullanıyor ve cihazlar için en kullanışlı hale getirerek sitenizdeki kullanıcıları mutlu etmeye çalışıyoruz. 

Bebu Web, yaptığı tüm web projelerinde mobil uyumluluk responsive alanında iddalı ve profesyonel bir şekilde çalışmaktadır.

E-Ticaret
Web Tasarım

E-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız, önemli olan 2 nokta vardır. Birincisi güvenlik, ikincisi ise tasarımın kolaylığı ve kullanışlığı. E ticaret web sitelerimizi WordPress altyapısı ile SSL Sertifikasıyla birleştiriyor ve tam güvenlik sağlıyoruz. Tema seçimlerimizde hem kullanıcının rahat alışveriş yapabileceği bir arayüz tasarlayıp hem de siz web site sahiplerine kolay panel sağlıyoruz. Kolay panel ile ilanlarınızı ve ürünlerinizi tek tıkla girebiliyor ve kolaylıkla satış yaparak para kazanabiliyorsunuz.

Google arama motorlarında çıkmanız için gerekli seo optimizelerini ve reklam hizmetlerimizi veriyor ve satışlarınızın katlanmasını sağlıyoruz. SEO ve E ticaret birleşimiyle farklı müşteri ve kitle artışı sağlıyor ve gelirinizin de aynı oranda büyümesine yardımcı oluyoruz.

Web Tasarım Nedir?

Web Tasarım, web sitenizin en kullanışlı şekilde kullanıcılara sunulması için seçilen ve tasarlanan temalardır. Bir çok platformdan web site tasarımları sağlayabildiğiniz gibi, özel olarak size tasarlanan bir tema hizmeti de alabilirsiniz. Bebu Web olarak her türlü web tasarlama hizmetlerini vermekteyiz. Kurumsal, e-ticaret, blog, tanıtım, ürün satışı gibi her konuda sizlere işletmenizi tanıtacak ve para kazanabileceğiniz tasarımlar üretmekteyiz. Bebu Web tüm tasarımlarında mobil uyumluluk (responsive) tasarıma önem verir ve arayüzler kullanıcılar için en işlevli ve kullanışlı şekilde tasarlanır. WordPress altyapı güvencesiyle ekstra modüller ve eklentiler kullanarak sitenizi özelleştiriyor ve güvenliğini sağlıyoruz.

Web Tasarım Ücretleri

Ortalama Web Tasarım ücretleri, Bebu Web üzerinde 600 ₺ ile sadece tasarım değil Her Şey Dahil şekilde olarak size sunuluyor. 1 Yıllık tanıtım web siteleri 600 ₺ fiyatı varken, 1 Yıllık E-ticaret siteleri 1000₺’ye kadar uzanabiliyor. Özel yazılım ve mobil uygulamalara göre fiyatlar değişiyor tabii ki. Ortalama web tasarım ücretleri 600-1000 ₺ arasında değişmektedir.

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Responsive, mobil uyumlu web siteleri her cihazda sorunsuz olarak çalışmaktadır. Arayüzler ve elementler her genişlik ve yükseklik ölçüsüne göre farklı konumlandırma ve büyüklük ile değiştirilir. Bebu Web üzerinden aldığınız tüm web sitelerinde mobil uyumlu web tasarımları kullanılmakta ve özenle hazırlanmaktadır. Hiçbir cihazda bir sorunla karşılaşmadan kullanıcılarınız sitenizi kullanabiliyor. Siz de hemen mobil uyumlu bir web siteye sahip olmak için BURAYA tıklayın.

Bebu Web Tasarım

Bebu Web, uygun ve ekonomik web site fiyatlarıyla , hızlı hizmetiyle ,  7/24 teknik destek ve mobil uygulama hediyeleriyle birlikte kendini kanıtlamış ve öne çıkmıştır. Hemen siz de Bebu Web’den hizmet almak için İLETİŞİM bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif Al