Bebu Web
Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetimiz ile tüm platformlarda sizi yükseltiyor ve öne geçiriyoruz. Etkileşim, takipçi ve bunların yanında müşteri sayınızı arttırmak için de sosyal medya danışmanlığı hizmeti ile platform sayfalarınızın en iyi şekilde yönetilmesi gerekiyor. Bebu Web olarak sosyal medyanızın tüm içeriklerini, reklamlarını, görsellerini, anahtar kelime girişlerine kadar tüm bilgileri biz yönetiyoruz. Sosyal Medya Yönetimi fiyatlarımızı BURADAN inceleyebilir ve size özel teklif için başvuru yapabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde paketlerimizden yararlanabilir ve Web Site paketlerimizden indirimli şekilde faydalanabilirsiniz

Etkileşimleriniz
Tavan Yapacak

Instagram, Facebook, Twitter sosyal medya yönetiminizi alıyor ve tüm gönderi girişlerini, hikaye girişlerini tamamen kurumsal tasarımlarla birlikte biz yapıyor ve yayınlıyoruz. Doğru etiket ve anahtar kelime kullanımlarıyla birlikte sosyal medya danışmanlığı hizmetini sağlıyor ve etkileşim, takipçi, müşteri ve kitle sayınızı arttırıyoruz. Sosyal medya yönetimi hizmetimizden faydalanırsanız 100 ₺ değerinde reklam kuponu istediğiniz sosyal medya hesaplarınızdan bizim tarafımızdan yapılyor. Özellikle Facebook ve Instagram için sosyal medya danışman ve yönetim hizmetimizden ekstra hikaye ve gönderi tasarımlarımızı ücretsiz sunuyor ve takipçi ile etkileşim sayınızı çok kısa sürede organik trafikle arttırıyoruz.

Profesyonel
Tasarım ve Yönetim

Okuma oranları %5’in bile altında olan Türkiye için en önemli şey, görsel hafıza ve görsel kullanımıdır. Sosyal Medya’da görsel yönetimini ele alıyor ve her kuruluşa özel kurumsal grafik tasarım ile sosyal medya hesaplarınızdan her gün dilediğiniz kadar paylaşım yapıyoruz. Sosyal medya paketlerimizde sınır yok! Bebu Web sosyal medya hesaplarınızı sınırsız şekilde sürekli güncel tutuyor, kitlenizi tanıyor ve onlara hitap edecek görsel kullanımı ve görsel tekniklerle birlikte kendisine kitlemeyi başarıyor. Böylelikle sürekli bir şekilde müşteri ve kitlenizi elinizde tutuyor, gelirinizi arttırmak için kullanabiliyorsunuz. Size bağlı müşterilerinizi görselleriniz ile etkiliyor ve sayfanıza tekrar girmelerini sağlıyorsunuz. Doğru video ve resimler ile verilen reklamlar %80 daha etkili olduğundan, boş yere reklamlara para harcamayıp daha kurumsal şekilde tasarruflu reklamlar verebiliyorsunuz. Tüm görsel teknik hafıza işlemleri Bebu Web tarafından karşılanıyor.

Teklif Al