Google Reklam
Ads Hizmetleri

Google Ads ile Web Site ve sayfanızı google arama motorlarında en üstte çıkarmak için, doğru anahtar kelime ve doğru kitleye hitap etmesi amacıyla Ads Yönetimi hizmetleri veriyoruz. Paranızı fazlasıyla verip yine de doğru kitleye hitap edemeyebilir ve anahtar kelime yoğunluğunu doğru girilemediği için yanlış insanlara reklam verebilirsiniz. Biz Google Reklam Hizmetlerimiz sayesinde bunu önlüyor ve paranızın tasarruflu bir şekilde doğru kişilere hitap edilerek kullanılmasını sağlıyoruz. 

Bebu Web
Google Reklam

Google reklam vermek istiyorum, sitem kaçıncı sırada, sitem en üstte çıkmıyor nasıl çıkar? Gibi bir çok sorunun cevabını Bebu Web’de bulabilirsiniz. Bebu Web reklam hizmetleri ile, Google Reklam bölümünüzü düzenliyoruz ve sağlıklı ve tam olarak kitleyi 12’den vuran reklam yönetimi yapıyoruz. Sitenizin üst sıralarda yer alması için Google arama motorlarına en iyi SEO Optimizasyonunu yapıyor ve sonrasında reklam hizmetlerimiz ile doğru anahtar kelimeler, meta tagleri ile doğru reklam vererek bütçenizden tasarruf sağlıyoruz. Tıklamaya göre para yatırmanız gereken Google Ads reklam hizmetleri için çok para yatırmak yerine, doğru reklamı yapıyor ve sitenize girmeyecek kullanıcı için para ödemenizi kesiyoruz. Doğru reklamla sadece ihtiyacınız olan kitleye ulaşıyor ve onları sitenizde tutuyoruz.

Kitleyi 12’den Vuran
Doğru Reklam

Google Arama motorlarına yanlış reklamlar vererek paranızdan olmak yerine, doğru ve kitlenizi 12’den vuran bir sistemle reklamlarınızı veriyor, anahtar kelimeleri düzenliyor, kitlenizi ve konumunuzu yönetiyor, meta tag’leri ve seo ile destekliyoruz. Bu şekilde reklamlarınızı tam olarak doğru kişilere ulaştırıyor ve bütçenizin sarsılmasını önlüyoruz. İstediğiniz zaman reklam hizmetini durdurabildiğiniz için, hazırladığımız reklamı başka bir zaman için tekrar başlatabiliyorsunuz. Bu şekilde ekstra özellikler tüm reklam paketlerimizde dahil olarak hizmet veriliyor. Dilediğiniz zaman reklam hizmetini durdurup başlatabilir ve bütçenizi kendiniz seçebilirsiniz.

İstediğiniz Zaman
Reklamları Durdurun

Reklam hizmetlerimizden faydalanırsanız, bütçenizi başka bir zamana saklamak için reklamları istediğiniz zaman durdurup başlatabilirsiniz. Google Ads yönetimi ile sizlere bunu sağlıyor ve reklamınızı farklı bir zamanda tekrar yayına sokma özelliğini veriyoruz. Reklamlarınızı tasarlıyor, Google ile yayınlıyor ve siz dilediğiniz zamanda durdurup başka bir zamanda tekrar yayınlayabiliyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve projelerini zamanlaması için elimizden gelen her şeyi yapıyor ve Bebu Web olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. İstediğiniz reklamı istediğiniz zaman yayınlayıp istediğiniz zaman kaldırın. Yönetim bizde karar sizde!

Teklif Al