Bebu Web
Mobil Uygulama

Bebu Web olarak mobil uygulama ve tasarlama hizmetimizden hemen faydalanabilir ve çok kısa sürede isteğinize özel her türlü mobil uygulamanızı edinebilirsiniz. Web sitesi, özel uygulama, işletmeniz veya şirketinize özel mobil yazılım isteğinde bulunabilir ve teklif alabilirsiniz. Yayınlama ücretleri de tamamen Bebu Web olarak bize ait! Bir çok modül ve profesyonel yazılımcılar ve tasarımcılarımızla birlikte özel mobil uygulamanızı hızlı bir şekilde tasarlıyor ve kullanıcılarınıza ya da sizin yönetin ekibinize sunuyoruz. Sadece size özel yazılımlarla birlikte tasarladığımız uygulamanızda, özel tasarımlar da fiyatlarımıza dahil bir şekilde yansıtılıyor. Hemen iletişim bölümünden teklif alabilir ve mobil uygulamanızı 1 haftadan kısa bir sürede yayınlayabilirsiniz.

Web Sitenize Mobil Uygulama
HEDİYE!

Bebu Web site paketlerimizden yararlanarak, sitenizin mobil uygulamasını ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Hemen şimdi başvurarak sitenize özel uygulamanızı edinebilir ve bedava bir şekilde yayınlayabilirsiniz. Web Site paketlerimize BURADAN göz atabilirsiniz. Mobil uygulamalar bir web sitesi için kullanıcıların ayrı olarak girmesini ve sizin daha kurumsal olmanızı sağlayan en iyi etkenlerden birisidir. Kullanıcı girişi, yönetim paneli, ürün ekleme ve birçok özellikle birlikte mobil uygulama için özel teklifler alabilir ve profesyonel yazılımcılarımızla birlikte çalışabilirsiniz. Bebu Web, referanslarımızdan göz atabilir ve Google Play üzerinden hesaplarımıza ve yaptığımız tüm uygulamalara ulaşabilirsiniz. Tüm referans ve müşteirlerimizi memnun ediyor ve sürekli takipte kalıyoruz. Her zaman teknik desteğimizle birlikte 24 saat yanlarında oluyor bir istek veya problemde hemen çözüme kavuşturuyoruz. Hemen siz de profesyonel mobil uygulamanızı yayınlayın!

İşletmenize Özel
Mobil Tasarım

Tüm mobil ve web site tasarımlarımız, profesyonel tasarımcılar ile sizin isteklerinize göre özel olarak hazırlanmaktadır. Grafik & Tasarım ekibimizle birlikte çalışan mobil yazılımcılarımız sayesinde özelleştirilmiş, tüm cihazlarda sorunsuz çalışan ürünlere sahip olabilirsiniz. Kolay kullanım panelleri ve kolay ürün ekleme, yazı yazma uygulamalarıyla birlikte, her türlü uygulamada size yardımcı oluyoruz. Destek ekibimizle sizi dinliyor ve sürekli iletişimde olarak nasıl bir uygulama istediğinizi çözerek hem size, hem de kullanıcılarınıza kolaylık sağlıyoruz. 7/24 Destek hizmetimiz ile bize her an ulaşabilir ve projenizden bahsedebilirsiniz!

Size Özel Mobil Uygulama İçin Teklif Alın


    Teklif Al