Yüksek Altyapı
Bebu Web

Web sitenizin en önemli işlevlerinden birisi de güvenli ve hızlı olmasıdır, Bebu Web tüm paketlerinde SSL Sertifikası ve sunucusuyla güvenlik konusunda ödün vermemektedir. Biz Bebu Web olarak, tüm müşterilerimizin site hızlarıyla özel olarak ilgileniyoruz, resim optimizeleri, lazy loading sistemi ve hızlı hosting sunucularıyla birlikte site açılış ve gezinme hızlarını yükseltiyoruz. Özellikle yüksek paketlerimizde sitelerinize ekstra hız optimizesi yapıyoruz. Bir kullanıcını en rahatsız olduğu iki şey vardır bir web sitesinde. 1 Güvenlik açığı, 2 yavaş web sitesi. Biz bu ikisinin de sitenizde olmaması için garanti veriyor ve sizlere 7/24 teknik destek ile birlikte tüm web site hizmetlerimizin arkasında duruyor, kendimize güveniyoruz.

7/24
Teknik Destek

Bebu Web olarak hedefimiz, misyon ve vizyonlarımızdan ilki hiçbir müşteriyi mutsuz etmemektir. Web site ve diğer hizmetlerimizi özenle hazırlıyor ve sizlere sunuyoruz. Bir soru, bir istek anında hemen cevap veren canlı destek ve Whatsapp hizmetimiz ile 7/24 teknik ulaşım hizmeti sunuyoruz. Web sitenizde bir sorun oluşması veya sizin tarafınızdan yapılan bir hatada bile hiç beklemeden yardımınıza koşuyor ve web site paketlerimizde veritabanı yedeklemesi yaparak sitenizi eski haline çevirebiliyoruz. Dilediğiniz zaman bilgi ve yardım alabileceğiniz Teknik Destek ekibi ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Birlikte büyüyor ve siz değerli referanslarımızla daha fazla kişiye hitap ve hizmet ediyoruz. Her zaman kendimizi geliştiriyor ve vizyonumuzu arttırıyoruz.

Sadece soru sormak, teklif ve web siteleri hakkında bilgi almak mı istiyorsunuz? Ya da Web Tasarım hakkında nasıl yapılacağı ve özel tasarımlar hakkında bir projeniz mi var? Hemen 7/24 Bebu Web canlı yardım ekibimize ulaşabilirsiniz.

Para İadesi
İşimizin Arkasındayız

Eğer bir projeden vazgeçmişseniz, 1 hafta içinde başladığımız web sitesini tekrar iade etme hakkını Bebu Web kullanıcılarına sunuyoruz. Proje başlangıcı bir haftayı geçmemişse, paranızı anında iade ediyoruz. Hiçbir müşterimizi mutsuz etmiyor, daha da önemlisi hayallerini gerçekleştirmek için uğraşıyoruz. Böyle bir durumda teknik destek ekibimizle 7/24 iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz. Teknik destek ekibimiz ile proje bilgilerinizi, yönetim paneli hakkında sorularınızı ve daha bir çok şeyi anında öğrenebilirsiniz.

Teklif Al