Size en uygun hizmeti birlikte seçelim

Web Site hizmetlerimizin yanında farklı hizmetlerden de faydalanın.

Google Reklam
Ads Yönetimi

Google Ads ile Web Site ve sayfanızı google arama motorlarında en üstte çıkarmak için, doğru anahtar kelime ve doğru kitleye hitap etmesi amacıyla Ads Yönetimi hizmetleri veriyoruz. Paranızı fazlasıyla verip yine de doğru kitleye hitap edemeyebilir ve anahtar kelime yoğunluğunu doğru girilemediği için yanlış insanlara reklam verebilirsiniz. Biz Google Reklam Hizmetlerimiz sayesinde bunu önlüyor ve paranızın tasarruflu bir şekilde doğru kişilere hitap edilerek kullanılmasını sağlıyoruz. 

Bebu Web Google Reklam Hizmeti Ücretleri = 200 ₺

SSL Sertifikası
Güvenli Web Site

Web Site için en önemli hizmetlerden birisi olan SSL Sertifikasını tüm Web Site Paketleri hizmetlerimizde ücretsiz olarak veriyoruz. Eğer hali hazırda bir web siteniz varsa ve SSL Sertifikası yaptırmak istiyorsanız, çok uygun fiyatlardan Bebu Web üzerinden size bu hizmeti sağlıyoruz.

SSL Sertifikası ne işe yarar? SSL Sertifikası https protokolünü kullanarak sitenizdeki bilgileri saklar ve saldırıya karşı anında savunma sağlayarak bilgilerinizin çalınmamasını sağlar. Özellikle E-ticaret gibi Web siteleri kullanıyorsanız kesinlikle SSL Sertifikasını yaptırmak zorundasınız. Normal bir web sitesi bile kullansanız biz https protokolünü öneriyoruz. Hiçbir kullanıcı “Güvenli değil” ibaresini görmek istemez bir siteye girdiğinde. SSL Sertifikası olmayan web sitelerinde güvenli değil ibaresi çıktığından imajınızı da zedeleyebilir.

Bebu Web SSL Sertifikası Fiyatları = 100 ₺

Özgün Tasarımlar
Grafik & Tasarım

Web Site, Sosyal Medya veya herhangi bir kuruluş ve platform için Logo, broşür, kartvizit, afiş, reklam gibi tasarımları işletmenize özel şekilde tasarlıyoruz. Özellikle Instagram, Facebook gibi sosyal medya platformları için post, hikaye tasarımlarını da size özel yapıyor ve hizmete sunuyoruz. Sosyal Medya Danışmanlığı paketlerimizde bu hizmetleri ücretsiz olarak veriyoruz, dilerseniz isteğinize göre tasarımları ayrı olarak satın alabiliyorsunuz. Kuruluşunuza özel grafik ve tasarım hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşarak hemen teklif alabilirsiniz. 

Hemen bizi arayın
teklif / bilgi alın

veya formu doldurun

Web sitesi, e-ticaret, danışmanlık veya
herhangi bir hizmet için formu doldurun
biz size ulaşalım.


  İletişim Adreslerimiz:

    0552 253 44 63

    [email protected]

  Mehmet Akif Ersoy Caddesi,
  Atatürk Mahallesi, 57/2 ,
  06980 Ankara/Türkiye

  Teklif Al