Bebu-Logo

Google Reklam Hizmetleri

AdWords Reklam Yönetimi

Adwords reklam ile Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak, telefonla aranmak veya müşterileri kalıcı hale getirmek gibi çalışmalarınızı en hızlı şekilde gerçekleştirmek için Google AdWords istatistiklerinizi arttırıyoruz.

Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın.

Google’da kullanıcılar işletmenizi, tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradıkları anda bulur. Sizler için en uygun bütçe ile doğru planlama yaparak ürünlerinizi geniş kitlelere göstermenizi sağlıyoruz. Doğru anahtar kelime kullanımı ve saat planlaması yaparak paranızı en değerli şekilde kullanıyoruz. En tasarruflu ve maksimum verimli reklamlar veriyoruz.

Google AdWords Kanalları

AdWords reklam ile hedef müşterinize ulaşmanın birçok yolu vardır: metin tabanlı arama ağı reklamları, grafik görüntülü reklamlar, YouTube video reklamları veya uygulama içi mobil reklamlar.

Görüntülü Reklamlar

Google Görüntülü Reklam Ağı, milyonlarca web sitesi, haber sayfası, blog ve Gmail ile YouTube gibi Google web siteleriyle tüm dünyada İnternet kullanıcılarının %90’ına ulaşır.

Video Reklamlar

Video reklamlar yalnızca istediğiniz kullanıcılara gösterilir ve sadece reklam izlendiğinde ödeme yaparsınız. Düşük maliyet ile milyon gösterimler alabilirsiniz.

Arama Ağı Reklamları

Arama Ağı reklamlarınız Google arama sonuçlarının yanında gösterilir. Kullanıcılar sitenizi ziyaret ettiğinde veya işletmenizi telefonla aramak için reklama tıkladığında ödeme yaparsınız.

E-Ticaret Reklamları

E-Ticaret sitelerinin ürünlerini Google arama bölümünde ürün resmi, bilgi ve fiyat olarak listelenmesi ile oluşan reklam grubudur.

AdWords reklam yönetimi için sizlere neler sağlıyoruz?

  • Sizler için tüm bilgileri toplayıp en iyi sonucu almanız için analiz yapıyoruz.
  • Google verilerine bağlı kalarak anahtar kelime planlayıcı yardımı ile sizlere ürününüz ile ilgili en iyi anahtar kelime araştırması yapıyoruz.
  • Planladığımız reklam bütçesi ile tam verim alacaksınız ve sonrasında fazladan fiyatlandırma olmayacak.
  • Reklamlarınız’ı her gün rutin olarak negatif kelimeler ve maliyet olarak incelemeye alıyoruz.
  • Tüm reklam grupları için en iyi başlık ve metinleri yazıyoruz.
  • Tüm bunların yanında websiteniz’in aramalarda tıklama başı maliyet düşürülmesi için site içi ayarlarınızı yapıyoruz.
Mesaj Gönder
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?